image002

W bieżącym roku szkolnym po raz trzeci przystąpiliśmy do akcji 1% odpisów prowadzonej przez Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”.

Mali odkrywcy i wychowankowie świetlicy uczestniczyli w warsztatach przedświątecznych.

W ten weekend kilku nauczycieli naszej szkoły uzyskało certyfikat dający uprawnienia do prowadzenia zajęć w ramach programu wychowawczo – profilaktycznego „Spójrz inaczej”.

Mali Odkrywcy wciąż ciekawi nowych, interesujących miejsc wybrali się tym razem do Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego w Krakowie na koncert dla dzieci pt. Szalony karnawał.

Dnia 5 grudnia 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs w klasach I-III edukacji wczesnoszkolnej pt.: „Ozdoby bożonarodzeniowe i kartki świąteczne”.

  W poniedziałek 28.11.2016r. uczennice klasy III Gimnazjum Karolina Ptak, Natalia Pazdan i Kamila Karcz wzięły udział w  Powiatowym Konkursie Fryzjersko - Kosmetycznym w Zespole Szkół im. ks.Józefa Tischnera w Dobczycach.

Program „Zwróć uwagę na swoją frekwencję” – rok szkolny 2016/2017

 

Nie mogło nas tam nie być! Ekspozycje, warsztaty a przede wszystkim spotkanie z ludźmi, którzy na temat nauki wiedzą bardzo dużo. To pierwsze takie wydarzenie w Wieliczce z udziałem Centrum Nauki Kopernik.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wolontariacie.

Mali Odkrywcy dowiedzieli się dzisiaj z czego i w jaki sposób produkuje się czekoladę w Zakładzie Produkcyjnym "Wawel" w Dobczycach.

Wycieczka na Kopiec Kościuszki w Krakowie i do Ogrodu Zoologicznego była podsumowaniem naszego programu w tym roku szkolnym.